Żurawina + skrzyp polny

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (415 szt.)
  • szt.
  • 10,48 zł

Suplement diety 

Połączenie skrzypu polnego, żurawiny i błonnika owsianego

Suplement diety Żurawina + skrzyp polny w kapsułkach powstały na bazie żurawiny oraz skrzypu polnego to preparat kierowany do osób dorosłych, jako uzupełnienie dziennego zapotrzebowania na cenne składniki zawarte w tych roślinach. Dobroczynne działanie preparatu na drogi moczowe przyczynia się do poprawy pracy nerek, ze względu na zawarty w nim skrzyp polny. Ekstrakt z żurawiny powoduje zwiększone wydalania wody z organizmu oraz ochrony komórek wątroby, co więcej korzystnie wpływa na stan włosów i paznokci. Natomiast błonnik pokarmowy stymuluje perystaltykę jelit, co sprawia, że żurawina w kapsułkach poprawia metabolizm.

Sposób użycia:

4 kapsułki dziennie, popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki kapsułki: błonnik owsiany, ekstrakt z owoców żurawiny, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego), ekstrakt z ziela skrzypu polnego

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (4 kapsułki):

Błonnik owsiany 1 000 mg

Ekstrakt z żurawiny 800 mg

Ekstrakt ze skrzypu polnego 200 mg