Błonnik jabłkowy 150 g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (824 szt.)
  • szt.
  • 17,10 zł

Suplement diety 

Doskonały dodatek do jogurtu lub napoju. 

Błonnik GAL to naturalny suplement diety, którego główny składnik pochodzi z jabłek. Nie jest to substancja absorbowana ani trawiona przez ludzki organizm, jednak pozostaje bardzo istotna dla zachowania właściwej perystaltyki jelit. Odpowiednia przemiana materii to bowiem gwarancja dobrego samopoczucia.

Preparat na zaparcia firmy GAL

Błonnik pokarmowy producenta GAL jest ważnym dodatkiem do diety, ponieważ po przyjęciu wchłania wodę i tym samym wypełnia żołądek treścią. Wtedy tak szybko i często nie występuje uczucie głodu – a to także bardzo ważna zaleta, jaką posiada błonnik pokarmowy. Cena proponowana w naszym sklepie powinna zachęcić Państwa do zakupu tego produktu, którego głównym zadaniem jest wspomaganie przemiany materii u osób starszych i młodszych.

Perystaltyka jelit – jak to poprawić? Podpowiadamy

Ten suplement diety będzie pomocny przy problemach jelitowych – jako środek, który reguluje wypróżnianie. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, dla których zaparcia są codziennym, uciążliwym problemem.

Sposób użycia:

Dawkowanie preparatu należy dostosować do indywidualnych potrzeb organizmu. Rozpocząć od 1 łyżeczki (ok. 3,5 g) dziennie i stopniowo zwiększać do momentu zauważenia optymalnych efektów. Preparat należy wymieszać z wodą, innym napojem lub jogurtem. Popić szklanką wody. Nie należy spożywać preparatu na sucho. Nie należy przyjmować więcej niż 20 g preparatu na dobę.

 

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią przyjmowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

 

Zawartość składników

w 3,5 g produktu

(1 łyżeczka)

w 20 g produktu

(zalecana dzienna porcja)

Błonnik pokarmowy

w tym

2,10 g

12,00 g

 

nierozpuszczalny

1,75 g

10,00 g

rozpuszczalny

0,35 g

2,00 g