ALLIOGAL Suplement diety

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (369 szt.)
  • szt.
  • 13,00 zł

Zawarty w produkcie czosnek poddany został maceracji zimnotłoczonym olejem z nasion wiesiołka, który stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety w wielonienasycone kwasy tłuszczowe, w tym kwasy linolowy LA i gamma-linolenowy GLA. Czosnek dzięki właściwościom antybakteryjnym i antyoksydacyjnym wzmacnia naturalną odporność organizmu oraz wywiera pozytywny wpływ na metabolizm cukrów w organizmie. Kwas linolowy LA natomiast pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie.

Sposób użycia:

3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki kapsułki:

macerat świeżego czosnku olejem z nasion wiesiołka tłoczonym na zimno, żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca (glicerol)

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

2 kapsułki

6 kapsułek

Macerat czosnkowy olejem z nasion wiesiołka

0,700 g

2,100 g

w tym

 

 

Kwasy tłuszczowe wielonienasycone

0,588 g

1,764 g

w tym

 

 

Kwas linolowy (LA)

0,515 g

1,545 g

Kwas gamma-linolenowy (GLA)

0,063 g

0,189 g

Kwasy tłuszczowe jednonienasycone

0,058 g

0,174 g

Kwasy tłuszczowe nasycone

0,054 g

0,162 g