ALLIOGAL Suplement diety

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (329 szt.)
  • szt.
  • 8,30 zł

Zalety, które posiada wyciąg z czosnku oraz olej z nasion wiesiołka, umożliwiły uzyskanie suplementu diety o nazwie Alliogal. Warto pamiętać, że suplementy z czosnkiem są niezastąpione na choroby górnego układu oddechowego, a czosnek, na przeziębienie działa szczególnie prozdrowotnie.

Świeży wyciąg z czosnku. Apteka Pod Smokiem zaprasza do zakupu

Preparat posiada w swoim składzie niezbędne dla diety człowieka nienasycone kwasy tłuszczowe. Jednym z nich jest zdrowy kwas GLA, który służy jako doskonała pomoc w utrzymaniu skóry w dobrej kondycji – zarówno, jeśli chodzi o jej wygląd, elastyczność, jak i właściwą strukturę wszystkich warstw.

Macerat z czosnku z kolei wzmacnia działanie antyseptyczne preparatu firmy GAL i skutecznie wzmaga naturalną odporność. Odpowiada także za właściwe działanie wątroby, a poza tym wspiera metabolizm cukrów. Warto zatem regularnie spożywać czosnek. Na katar natomiast warto się lepiej przygotować – spożyć większą jego ilość, korzystając z suplementu.

Sposób użycia:

3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki kapsułki: macerat świeżego czosnku olejem z nasion wiesiołka tłoczonym na zimno, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca: glicerol)

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

2 kapsułki

6 kapsułek

Macerat czosnkowy olejem z nasion wiesiołka

0,700 g

2,100 g

w tym

 

 

Kwasy tłuszczowe wielonienasycone

0,588 g

1,764 g

w tym

 

 

Kwas linolowy (LA)

0,515 g

1,545 g

Kwas gamma-linolenowy (GLA)

0,063 g

0,189 g

Kwasy tłuszczowe jednonienasycone

0,058 g

0,174 g

Kwasy tłuszczowe nasycone

0,054 g

0,162 g