Chrząstka Rekina 48 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (0 szt.)
  • szt.
  • 29,90 zł
  • Niedostępny

Suplement diety 

Wzmocnienie kości i stawów.

Źródło siarczanu chondroityny i siarczanu glukozaminy. 

Preparat stanowi uzupełnienie codziennej diety w składniki naturalnie występujące w chrząstce rekina, wapń i fosfor, które potrzebne są do utrzymania zdrowych kości i zębów oraz przyczyniają się do prawidłowego przebiegu metabolizmu energetycznego. Wapń pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego. Fosfor pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu błon komórkowych. Siarczan glukozaminy pomaga utrzymać zdrowe i elastyczne stawy. Występujący w preparacie kolagen ma korzystny wpływ na utrzymanie jędrności i elastyczności skóry. Preparat zalecany jest osobom starszym, szczególnie kobietom po menopauzie.

Sposób użycia:

3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki kapsułki: sproszkowana chrząstka rekina, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego), siarczan glukozaminy

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

2 kapsułki

RWS*

6 kapsułek

RWS*

Chrząstka rekina, w tym

950 mg

 

2850 mg

 

Kolagen

333 mg

 

999 mg

 

Wapń

190 mg

24%

570 mg

71%

Fosfor

95 mg

14%

285 mg

41%

Siarczan chondroityny

48 mg

 

144 mg

 

Siarczan glukozaminy

50 mg

 

150 mg

 

* Referencyjne Wartości Spożycia