Chrząstka Rekina 48 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (478 szt.)
  • szt.
  • 22,00 zł

Suplement diety 

Wzmocnienie kości i stawów.

Źródło siarczanu chondroityny i siarczanu glukozaminy. 

Preparat Chrząstka Rekina GAL to cenne źródło wapnia oraz fosforu. Te składniki wspomagają właściwą strukturę kości oraz zębów. Wapń jest znany również z korzystnego wpływu na układ mięśniowy, a także na nerwy. To suplement dla dzieci w okresie wzrostu, osób aktywnych fizycznie oraz osób starszych. Zawarte w składzie produktu siarczan glukozaminy i siarczan chonodroityny pozwalają łatwiej utrzymać stawy w dobrym stanie. Kolagen z kolei wspiera pracę i rozwój mięśni.

Chrząstka rekina dla zdrowia stawów

Aby zachować zdrowe kości i zęby, należy dostarczać organizmowi takie składniki, jak sproszkowana chrząstka rekina oraz inne źródła takich pierwiastków, jak wapń i fosfor. Glukozamina zawarta w preparacie pozwala utrzymać zdrowe kości i stawy i jest często stosowana przez sportowców.

Sposób użycia:

3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki kapsułki: sproszkowana chrząstka rekina, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego), siarczan glukozaminy

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

2 kapsułki

RWS*

6 kapsułek

RWS*

Chrząstka rekina, w tym

950 mg

 

2850 mg

 

Kolagen

333 mg

 

999 mg

 

Wapń

190 mg

24%

570 mg

71%

Fosfor

95 mg

14%

285 mg

41%

Siarczan chondroityny

48 mg

 

144 mg

 

Siarczan glukozaminy

50 mg

 

150 mg

 

* Referencyjne Wartości Spożycia