Tranvit + czosnek 1300 mg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (355 szt.)
  • szt.
  • 17,60 zł

Suplement diety 

Wyciąg z czosnku, kwasy tłuszczowe Omega-3, Witaminy A,D,E,B 6,B 12, kwas foliowy

Czosnek na przeziębienie używany jest w medycynie tradycyjnej od wieków, a połączenie jego dobroczynnych właściwości z tranem to skuteczna forma dostarczania organizmowi niezbędnych substancji. Tran pozyskiwany z oleju z wątroby dorsza zawiera Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, a zwłaszcza kwas eikozapentaenowy i kwas dokozaheksaenowy, które wspomagają prawidłową pracę serca. Dobroczynny wyciąg z czosnku wspomaga układ odpornościowy, a zawarte w suplemencie diety Tranvit witaminy działają korzystnie na cały organizm. Witamina D wzmacnia kości i zęby.

Witaminy z grupy B oraz foliany odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie funkcji psychologicznych i wspomagają metabolizm. Natomiast witamina E jako silny antyoksydant chroni komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Preparat Tranvit jest szczególnie polecany w okresach wzmożonej aktywności psychofizycznej, także podczas osłabienia organizmu najskuteczniejszy będzie wyciąg z czosnku. Apteka Pod Smokiem oferuje opakowanie, w którym znajduje się 80 elastycznych kapsułek.

Składniki kapsułki: olej z wątroby dorsza, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca: glicerol), octan DL-alfa-tokoferylu, chlorowodorek pirydoksyny, wyciąg z czosnku, kwas pteroilomonoglutaminowy, cyjanokobalamina

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

2 kapsułki

RWS*

Kwasy tłuszczowe Omega-3

 

 

kwas dokozaheksaenowy (DHA)

218,4 mg

 

kwas eikozapentaenowy (EPA)

178,7 mg

 

Witamina E (ekwiwalent alfa-tokoferolu)

9,0 mg

75%

Witamina B6

2,0 mg

143%

Wyciąg z czosnku

1,0 mg

 

Witamina A (ekwiwalent retinolu)

596 µg

75%

Kwas foliowy

200 µg

100%

Witamina D

5 µg

100%

Witamina B12

1 µg

40%

* Referencyjne Wartości Spożycia