Propolis w aerozolu 7%

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (282 szt.)
  • szt.
  • 23,30 zł

Suplement diety 

Korzystnie wpływa na jamę ustną i gardło

Prezentujemy ekstrakt z propolisu (kit pszczeli) w aerozolu, pochodzący od producenta GAL. Opakowanie produktu oraz odpowiedni aplikator sprawiają, że to bardzo wygodny preparat do stosowania w jamie ustnej oraz na gardło. Dlatego właśnie proponujemy Państwu ekstrakt z propolisu. Działanie suplementu zostało przedstawione w dalszej części opisu.

Suplement GAL Ekstrakt z propolisu. Właściwości preparatu w płynie.

Propolis w płynie, dzięki swoim łagodzącym oraz kojącym właściwościom, pomaga radzić sobie w okresach dyskomfortu jamy ustnej. Dobrze wpływa również na gardło. Produkt składa się z naturalnych składników, pochodzących z pracy pszczół. Stosowanie zalecamy tylko osobom dorosłym.

Ekstrakt z propolisu. Dawkowanie suplementu

Należy stosować się do zamieszczonego na naszej stronie internetowej oraz na ulotce dawkowania preparatu. To także propolis do roztworu – do ekstraktu można dodać wodę we wskazanej proporcji i zażywać go doustnie.

Jeśli porównamy inne środki na gardło oraz ekstrakt z propolisu, cena tego drugiego jest bardzo przystępna dla Klientów.

Sposób użycia: 2 dozy aerozolu doustnie 3 razy dziennie. Można stosować również roztwór preparatu do płukania jamy ustnej. Do przygotowania roztworu należy rozmieszać 5 doz preparatu z 50 ml wody, stosować 3 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki: spirytus etylowy, woda, propolis

Zawartość propolisu: 7%

Zawartość etanolu: nie więcej niż 70% obj.

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

6 dawek aerozolu

15 dawek aerozolu do roztworu

Propolis

48,30 mg

120,75 mg