Propolis + Len mielony

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (332 szt.)
  • szt.
  • 12,20 zł

Suplement diety 

Połączenie dobroczynnych właściwości lnu i propolisu 

Suplement diety Propolis + len mielony to skuteczny preparat na trawienie, bazujący na połączeniu dobroczynnych substancji. Wpływu kombinacji: len mielony z propolisem na organizm człowieka nie sposób przecenić.

Zmielony len i propolis. Preparat na lepsze trawienie i spadek wagi

Kit pszczeli (propolis) to aktywny biologicznie składnik, który wspomoże nas w walce z okresach osłabienia organizmu, natomiast nasiona lnu poprawią działanie jelit oraz wyregulują trawienie. Len mielony w postaci zawartej w preparacie będzie miał jeszcze bardziej pozytywny wpływ na zdrowie, ponieważ jest odtłuszczony. Skutecznie zmniejszy uczucie głodu oraz ustabilizuje masę ciała.

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody. Po 2-3 miesiącach stosowania zaleca się zrobić 2-tygodniową przerwę w przyjmowaniu preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki kapsułki: odtłuszczone, zmielone nasiona lnu, żelatyna pochodzenia zwierzęcego, propolis

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (2 kapsułki):

Nasiona lnu mielonego 900 mg

Propolis 100 mg