Mleczko pszczele + Pyłek kwiatowy 48 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (738 szt.)
  • szt.
  • 19,40 zł

Suplement diety

Wsparcie wigoru i witalności

Ten preparat na wigor i witalność firmy GAL na bazie mleczka pszczelego i pyłku kwiatowego to w pełni naturalny środek pochodzenia pszczelego, który wspomaga barierę immunologiczną organizmu.

Mleczko pszczele w kapsułkach od producenta GAL

Mleczko pszczele w kapsułkach z dodatkiem pyłku to wyjątkowo bogata w składniki odżywcze mieszanka. Wzmacnia organizm podczas wzmożonego wysiłku psychofizycznego, np. stresu lub w okresie menopauzy. Pyłek dodaje energii i witalności, a także działa pozytywnie na prostatę, natomiast mleczko pszczele uzupełnia dietę w cenne substancje, takie jak minerały, witaminy czy fitosterole. Preparat pomaga utrzymać prawidłowy poziom lipidów i cukrów w organizmie.

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie na czczo. Po 2-3 miesiącach stosowania zaleca się zrobić 2-tygodniową przerwę w przyjmowaniu preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki kapsułki: pyłek kwiatowy, błonnik jabłkowy, mleczko pszczele liofilizowane, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego)

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (2 kapsułki):

Pyłek kwiatowy 400 mg

Błonnik jabłkowy 400 mg

Mleczko pszczele liofilizowane 200 mg