Ispagul S nasiona i łupina babki jajowatej 200g

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (3 szt.)
  • szt.
  • 32,90 zł

Proszek Ispagul S nasiona i łupina babki jajowatej ułatwiają wypróżnianie. Nie zawiera glutenu jest naturalnym źródłem błonnika.

Właściwości:

Nasiona oraz łupina nasienna babki jajowatej wspierają prawidłową pracę układu pokarmowego. W łagodny sposób oddziałują na śluzówkę jelit, wspomagając ich właściwą perystaltykę. Dzięki właściwościom wiązania wody przyczyniają się do zmiękczania stolca oraz zwiększania jego objętości. Korzystnie wpływają na szybsze przesuwanie się treści pokarmowej w jelitach (pasaż jelitowy), przez co znacznie ułatwiają wypróżnianie. Regularność wypróżnień pomaga w oczyszczaniu organizmu oraz wspomaga diety odchudzające. Łupiny nasienne babki jajowatej pomagają ponadto utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Składniki:

Łupina nasienna babki jajowatej, nasiona babki jajowatej .

Zalecane spożycia:

Odmierzyć porcję proszku (3g) za pomocą załączonej miarki, dobrze wymieszać z 3/4 szklanki wody lub soku i wypić. Proszek można dodać również do jogurtu, płatków śniadaniowych lub innej żywności i obficie popić. Spożywać 1-3 miarki proszku na dobę najlepiej rano i wieczorem.

Suplement diety Ispagul ® S jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 r.ż. Może być także spożywany przez kobiety w ciąży i karmiące. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opisy produktów pochodzą od producentów.