Galomega Formuła IQ 700 mg 150 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (261 szt.)
  • szt.
  • 25,00 zł

Suplement diety 

Połączenie wysokiej jakości oleju rybiego z olejem z ogórecznika

Zgodnie z oceną suplementu diety wykonaną na zlecenie firmy S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł. Marek sp. j. preparat na koncentrację Galomega przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) z rodziny Omega-3 i Omega-6. Koncentracja u dzieci i młodzieży to podstawowy czynnik umożliwiający naukę i przyswajanie wiedzy, dzięki specjalnie wyselekcjonowanej proporcji kwasów EPA, DHA i GLA suplement diety zapewnia wspomaganie uczenia i koncentracji. Produkt skierowany jest do dzieci i młodzieży mających problem z nauką, zapamiętywaniem i przyswajaniem wiedzy.

Sposób użycia:

3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki kapsułki: mieszanina oleju rybiego i oleju z nasion ogórecznika lekarskiego, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca: glicerol)

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

2 kapsułki

6 kapsułek

Olej rybi, w tym

880 mg

2640 mg

Kwasy tłuszczowe Omega-3

274 mg

822 mg

Kwas eikozapentaenowy (EPA)

209 mg

627 mg

Kwas dokozaheksaenowy (DHA)

65 mg

195 mg

Olej z nasion ogórecznika, w tym

120 mg

360 mg

Kwas tłuszczowy Omega-6 gamma-linolenowy (GLA)

22,5 mg

67,5 mg