Skrzypovita 40+ zdrowe włosy, skóra, paznokcie 42 tabletki

  • szt.
  • 29,90 zł

Formuła młodości: skrzyp polny, kolagen, kwas hialuronowy, retinol.
Zdrowe: włosy, skóra i paznokcie.

Lśniące i gęste włosy, jędrna i nawilżona skóra, mocne paznokcie są najlepszą wizytówką pięknej i zadbanej kobiety. Sekretem utrzymania włosów, skóry i paznokci w dobrej kondycji jest troska o ich zdrowie, a co za tym idzie - dostarczenie niezbędnych, mikro- i makro-elementów.

Skrzypovita 40+ to preparat dla kobiet dojrzałych. Pomaga zachować młody wygląd oraz zdrowe włosy, gładką skórę i mocne paznokcie.

Skrzypovita 40+ to unikalna kompozycja naturalnych wyciągów roślinnych, skrzypu polnego i pokrzywy - ziół, które od wieków stosowane są w tradycyjnej pielęgnacji włosów oraz skóry.

Skrzypovita 40+ to formuła wzbogacona w tak zwane witaminy "młodości": A, C i E. Dla utrzymania promiennej, gładkiej skóry, bez oznak zmęczenia niezbędna jest witamina C.

Witamina C i E to najsilniejsze antyoksydanty. Opóźniają proces starzenia się skóry, a witamina C dodatkowo bierze udział w jej odnowie.

Skrzypovita 40+ zawiera kwas hialuronowy i hydrolizat białek kolagenowych. Działanie kolagenu wspomaga witamina C, biorąc udział w jego syntezie dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry. Dzięki zawartości miedzi włosy zachowują na dłużej swój naturalny kolor. Cynk biorąc udział w procesie podziału komórek oraz chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym utrzymuje właściwy stan i wygląd skóry twarzy. Cynk pomaga również zachować zdrowe paznokcie.

Sposób użycia:
1 tabletka dziennie.

 

Opisy preparatów pochodzą od producentów.