Drożdże selenowe z dodatkiem pyłku kwiatowego 48 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (176 szt.)
  • szt.
  • 9,80 zł

Suplement diety 

Zalecany osobom odczuwającym ogólne zmęczenie oraz dbającym o wygląd skóry, włosów i paznokci. 

Ten suplement diety z serii firmy GAL to drożdże w kapsułkach o dużej zawartości selenu, z dodatkiem pyłku kwiatowego. Dzięki takiej kompozycji łatwiej zadbać o odpowiedni wygląd oraz zdrowie włosów i paznokci, a także poprawić pracę całego układu pokarmowego. Drożdże w kapsułkach działają pozytywnie zwłaszcza na organizm diabetyka.

Preparat na skórę z selenem firmy GAL

Inną korzyścią wynikającą ze stosowania suplementu jest zdrowa skóra – to zatem doskonały suplement dla kobiet. Drożdże, na skórę działają bowiem oczyszczająco – zwłaszcza u osób ze skłonnościami do problemów skórnych.

Kolejnym korzystnym skutkiem stosowania preparatu GAL selen w kapsułach jest wzmożenie apetytu – a to za sprawą wspomnianego kwiatowego pyłku. Zażywanie produktu może być dobroczynne dla mężczyzn po czterdziestce, wpływa bowiem pozytywnie na kondycję pęcherza i poprawia zdrowie prostaty.

Mocne włosy i paznokcie. Kapsułki z drożdżami pomogą

Nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn ważne są silne włosy i paznokcie. Suplementy, takie jak produkt GAL, mogą pomóc w utrzymaniu ich dobrej kondycji. Selen w kapsułkach warto stosować regularnie i zgodnie z zaleceniami producenta – wtedy efekty będą najlepsze.

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki kapsułki: pyłek kwiatowy, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego), drożdże selenowe z gatunku Saccharomyces cerevisiae

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

1 kapsułka

RWS*

Pyłek kwiatowy

445 mg

 

Drożdże selenowe z gatunku Saccharomyces cerevisiae

w tym

55 mg

 

selen

55 g

100%

* Referencyjne Wartości Spożycia