Dla diabetyków 48 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Jest Jest  (369 szt.)
  • szt.
  • 12,90 zł

Suplement diety 

Ułatwia trawienie i reguluje metabolizm węglowodanów.

Morwa biała, borówka czernica, kora cynamonowca

Prezentujemy Państwu preparat dla diabetyków firmy GAL, którego głównym zadaniem w organizmie jest regulacja poziomu cukru we krwi. To przydatny suplement w procesie odchudzania, ponieważ nie tylko powoduje obniżanie cukru we krwi, ale także wspomaga prawidłowy metabolizm węglowodanów w organizmie cukrzyka.

Suplement dla diabetyków GAL to lepsza regulacja węglowodanów

W składzie preparatu znajduje się morwa biała – właśnie ona wspiera właściwą przemianę materii, borówka czernica – która również wspiera prawidłowy metabolizm węglowodanów, a poza nimi białek i tłuszczów, oraz kora cynamonowca – która po prostu ułatwia trawienie.

Sposób użycia:

6 kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki kapsułki: sproszkowany owoc borówki czernicy, ekstrakt z kory cynamonowca, ekstrakt z liścia morwy białej, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego)

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułek):

Sproszkowany owoc borówki czernicy 1 140 mg

Ekstrakt z kory cynamonowca 1 140 mg

Ekstrakt z liścia morwy białej 720 mg