Apo-URO Plus pomoc dla układu moczowego 30 kapsułek

  • szt.
  • 29,90 zł

Apo-URO PLUS to suplement diety, który zawiera unikalną kompozycję 5 ekstraktów roślinnych z żurawiny wielkoowocowej, liści pokrzywy zwyczajnej, zielonej herbaty, nasion dyni oraz korzenia pietruszki. Kompleksowo działa na drogi moczowe. Liście pokrzywy i korzeń pietruszki wspierają wydalniczą funkcję nerek. Jedna kapsułka dziennie. 

W celu uzupełnienia diety skuteczne jest przyjmowanie 1 kapsułki dziennie.

Produkt Apo-URO PLUS zawiera:
standaryzowany na zawartość proantocyjanidyn (PAC) ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon). Zawartość proantocyjanidyn (PAC) w jednej kapsułce to minimum 36 mg.
liście pokrzywy, zieloną herbatę, korzeń pietruszki i nasiona dyni, które wspomagają proces oddawania moczu i zawartych w nim produktów przemiany materii.
nasiona dyni, które dodatkowo wspierają prawidłowe funkcjonowanie prostaty u mężczyzn.
- zieloną herbatę, 
która dzięki zawartości przeciwutleniaczy (galusan epigallokatechiny - EGCG) chroni komórki przed wolnymi rodnikami i wspomaga odporność organizmu.

Apo-URO PLUS nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Osoby, które mają chorobę nerek, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przeznaczenie:
Apo-URO PLUS przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, dorosłych i młodzieży ( w wieku od 12 lat).

Zalecane spożycie:
Doustnie 1 kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku, popijając szklanką wody. W celu ułatwienia przyjęcia można otworzyć kapsułkę i zawarty w niej proszek wymieszać z posiłkiem, np. jogurtem.

 

Opisy preparatów pochodzą od producentów.