NeoCapsiderm maść rozgrzewająca 30g

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 12,60 zł

Maść rozgrzewająca.

NeoCapsiderm to maść o działaniu rozgrzewającym i energetyzującym, polecana szczególnie osobom starszym mającym problemy z układem mięśniowym i stawowym oraz aktywnym, uprawiającym sport i ciężko pracującym fizycznie. Zawarty w niej wyciąg z pieprzowca i kamfora działają rozgrzewająco, a obecne naturalne olejki eteryczne energetyzują i odprężają.

NeoCapsiderm to maść przeznaczona do rozgrzewających terapii manualnych, do masażu oraz do stosowania przed lub po wysiłku fizycznym w stanach przemęczenia mięśni.

NeoCapsiderm:
- łagodzi dyskomfort towarzyszący bólowi mięśni, stawów i kręgosłupa
- rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, przygotowując je do wysiłku
- pomaga likwidować zakwasy i eliminuje symptomy zmęczenia
- daje uczucie przyjemnego odprężenia w trakcie masażu

Sposób użycia:
Oczyszczoną powierzchnię skóry pokryć cienką warstwą maści i delikatnie wmasować. Stosować kilka razy dziennie. Pojawienie się czerwonego zabarwienia jest objawem naturalnego wzrostu ukrwienia. Nie używać na otwarte rany i w miejscach przerwania ciągłości skóry.

Właściwości:
Maść charakteryzuje się intensywnym, odświeżającym zapachem, utrzymującym się na skórze po aplikacji. Dzięki odpowiedniej konsystencji maść dobrze się rozprowadza i łatwo wmasowuje. Efekt aplikacji jest trwały i nie ulega zmianie w trakcie stosowania.

Skuteczność:
Badania skuteczności maści prowadzone pod nadzorem lekarzy dermatologów potwierdziły:
- właściwości hipertermalne, dzięki którym maść szybko i skutecznie eliminuje symptomy zmęczenia oraz dyskomfort towarzyszący bólom mięśni, stawów i kręgosłupa
- wielokierunkowe działanie maści wynikające z zawartości naturalnych olejków eterycznych (Oleum Terebinthinae, Oleum Eucalypti) i substancji aktywnych pochodzenia roślinnego (Capsicum Frutescens Resin)
- działanie rozluźniające na zmęczone przepracowane mięśnie
- szybsze ustępowanie zakwasów

 

Opisy produktów pochodzą od producentów.