Mleczko pszczele liofilizowane 48 kaps. lekko uszkodzone opakowanie zewnętrzne

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GAL
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 14,00 zł 10,50 zł
  • Niedostępny

Suplement diety 

Dodaje energii i przywraca dobre samopoczucie

Liofilizowane mleczko pszczele w kapsułkach to naturalny produkt poddany suszeniu metodą liofilizacji, co pozwala na zachowanie w preparacie właściwości odżywczych na długi czas. Mleczko pszczele w kapsułkach, na bazie głównego pokarmu królowej pszczół, uznawane jest za jedną z najbardziej złożonych substancji w naturze. Ten preparat na wigor i witalność działa na organizm człowieka odżywczo i energetyzująco, dodaje wigoru i poprawia ogólne samopoczucie i kondycję. Zauważono też jego właściwości antydepresyjne: mleczko pszczele przywraca optymizm i chęć życia.

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie na czczo. Po 2-3 miesiącach stosowania zaleca się zrobić 2-tygodniową przerwę w przyjmowaniu preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Składniki kapsułki: glukoza, błonnik owsiany, mleczko pszczele liofilizowane, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego)

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (2 kapsułki):

Glukoza 400 mg

Błonnik 400 mg

Mleczko pszczele liofilizowane 200 mg