Gold-Vit Witamina D3 nowej generacji + naturalna witamina K2 30 kapsułek

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Olimp Labs
  • Dostępność: Jest Jest  (0 szt.)
  • szt.
  • 31,95 zł
  • Niedostępny

Witamina D nowej generacji z naturalną witaminą K ( K2 z natto).

Gold-Vit® D3+K2 - suplement diety w postaci kapsułek płynnych Flow Caps, zawierający wysoką ilość witaminy D (D3) w dawce aż 4000 j.m. Produkt uzupełniono o naturalną witaminę K z natto, występującą w najbardziej przyswajalnej i najaktywniejszej formie - menachinonu - 7 (witamina K2).

Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, a także podobnie jak witamina D, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Preparat wytwarzany jest w innowacyjnej technologii Flow Caps Liquid Technology® gwarantującej szybką absorpcję w organizmie oraz utrzymanie wysokiej jakości zastosowanych składników.

Przeznaczenie:
Dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w witaminy D i K, w szczególności polecany osobom przebywającym na słońcu mniej niż 15 minut dziennie, stosującym kremy z filtrem UV, aktywnym fizycznie, osobom starszym, a także dbającym o utrzymanie zdrowych kości.

Zalecana dzienna porcja:
1 kapsułka raz dziennie po posiłku. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Składniki:
Olej słonecznikowy, witamina K, witamina D.

Zalety produktu:
- najbardziej zaawansowana technologia płynna gwarantująca maksymalnie szybkie wchłanianie i biodostępność składników aktywnych,
- twarda kapsułka żelatynowa zabezpieczająca przed utlenianiem składników aktywnych,
- unikalny system zamknięcia zapewniający zachowanie cennych właściwości oraz najwyższej jakości produktu.

 

Opisy produktów pochodzą od producentów.