Capivit A+E forte system zdrowa i piękna skóra 30 kapsułek

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: OMEGA PHARMA
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 13,50 zł

Chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, pomaga zachować zdrową skórę.

O marce Capivit®:
Capivit®
to marka dermosuplementów, których wyjątkowa skuteczność oparta jest na synchronicznym i uzupełniającym się działaniu wybranych składników aktywnych, o wysokiej bioprzyswajalności i ukierunkowanym działaniu na konkretny problem. Odpowiednia diagnoza problemów dermatologicznych pozwala na dobranie odpowiedniego preparatu, którego składniki o ukierunkowanym działaniu mogą przynieść oczekiwane i trwałe efekty przy regularnym stosowaniu.

Czy Capivit® A+E zdrowa i piękna skóra to produkt dla mnie?
Twoja skóra jest jak pamiętnik - odzwierciedla całą Twoją historię. Stresująca rozmowa, zbyt krótka noc, zbyt wczesny poranek...Każda chwila zapisuje na twarzy mniej lub bardziej widoczny ślad. Dobry krem to za mało, by temu zapobiec. Warto zadbać o siebie także od środka. Capivit A+E zdrowa i piękna skóra to idealnie zbalansowana kompozycja witamin o zsynchronizowanym działaniu i wysokiej wchłanialności, która zadba o zdrowy wygląd Twojej skóry.
Witamina E skutecznie walczy z wolnymi rodnikami i chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, by zapobiec jej przyspieszonemu starzeniu. Witamina A utrzymuje jej prawidłowy stan. Niech Twoja skóra nie zdradza żadnych Twoich tajemnic...

Jak stosować preparat:
Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie. Produkt zaleca się stosować regularnie przez minimum 30 dni.

 

Opisy preparatów pochodzą od producentów.