Bepanthen Baby maść ochronna 100 g

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 38,90 zł

Maść ochronna dla dzieci.

Kosmetyk Bepanthen Baby wspomaga naturalne procesy regeneracyjne, odżywia oraz chroni skórę przed odparzeniami pieluszkowymi.

Specjalna formuła Bepanthen Baby Maść Ochronna chroni skórę niemowląt przed podrażnieniami i odparzeniem pieluszkowym.

Po ukończeniu 12. miesiąca życia skóra dziecka jest już mniej wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Jednak ciągle należy pilnować, aby pupa była zawsze czysta i dobrze nawilżona. Gdy dojdzie do podrażnienia skóry, najlepiej stosować Bepanthen Baby Maść Ochronną.

Dzięki przezroczystej i lekkiej konsystencji, Bepanthen Baby Maść Ochronna pielęgnuje skórę, pozwalając jej jednocześnie oddychać. Jest łatwa do nakładania i usuwania. Zawiera prowitaminę B5, która przyspiesza proces naturalnej regeneracji skóry i wzmacnia jej barierę ochronną.

Pomaga regenerować skórę: wsparcie podrażnionych brodawek sutkowych w czasie karmienia. Chroni skórę i pomaga jej oddychać dzięki zastosowaniu oczyszczonej lanoliny, która tworzy na pupce warstwę ochronną. W składzie nie ma barwników, konserwantów, substancji zapachowych. Nie zawiera tlenku cynku, który może zaburzać naturalną mikroflorę skóry. Bepanthen Baby maść ochronna tworzy na skórze przezroczystą warstwę ochraniającą przed czynnikami drażniącymi, jak wilgoć wewnątrz pieluszki. Bepanthen Baby maść ochronna pozwala na swobodny przepływ powietrza. Panthenol, zmieniając się po wniknięciu w skórę w witaminę B5, wspomaga naturalne procesy regeneracyjne. Pomaga utrzymać skórę odpowiednio nawilżoną i zapobiega jej wysuszaniu dzięki czemu jest ona miękka i delikatna w dotyku. 

Stosowanie:
Cienką warstwę Bepanthen Baby nałóż na czystą i suchą pupę swojego maleństwa przy każdej zmianie pieluszki.

 

Opisy produktów pochodzą od producentów.