Anticholesteran prawidłowy poziom cholesterolu 30 tabletek

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 29,50 zł

Dla osób dbających o utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
Teraz mniejsza tabletka, łatwe połykanie.
Opakowanie wystarcza na miesiąc.

Anticholesteran® zawiera substancję czynną monakolinę K, która pochodzi ze sfermentowanego czerwonego ryżu i przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi. Monakolina K jest fitostatyną, której mechanizm działania polega na wpływie na metabolizm tłuszczów w organizmie człowieka, dzięki czemu przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi. Stosowanie odpowiedniej, niskocholesterolowej diety oraz ruch wywierają korzystny wpływ na zachowanie prawidłowego poziomu cholesterolu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych, do stosowania w celu utrzymania właściwego poziomu cholesterolu.

Zalecane spożycie:
Dorośli 1 tabletka dziennie, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 mg monakoliny K z produktów sfermentowanego czerwonego ryżu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
1 tabletka zawiera 250 mg ekstraktu ze sfermentowanego ryżu, który jest źródłem 10 mg monakoliny K.

Ostrzeżenia:
Produkt nie jest zalecany dla osób w wieku poniżej 20 lat, kobiet planujących ciążę, w ciąży oraz karmiących piersią. Nie jest też zalecany osobom ze schorzeniami wątroby ani pacjentom po przeszczepach organów; osobom stosującym leki przeciwzakrzepowe lub koenzym Q10.
Przed suplementacją należy skonsultować się z lekarzem oraz określić poziom cholesterolu we krwi.

 

Opisy produktów pochodzą od producentów.